Odzyskiwanie danych renoma rozsądna i warta poparcia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Jeśli straciłeś dane z telefonu z Androidem, będziesz musiał je przywrócić za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych Androida. Oprogramowanie poprosi o lokalizację, w której chcesz przechowywać odzyskane pliki przed przywróceniem plików do telefonu. Po wykonaniu tej czynności będziesz musiał poczekać kilka minut na zakończenie procesu przez program.

Wiertło tarczowe

Jeśli straciłeś ważne dane z urządzenia z systemem Android, Disk Drill może pomóc Ci je odzyskać. Program do odzyskiwania danych może skanować każdy sektor dysku twardego, aby znaleźć wszelkie usunięte pliki lub inne ważne pliki. Interfejs użytkownika jest prosty, a nawet osoby bez dużej wiedzy technicznej mogą łatwo korzystać z programu. Jego główne okno zawiera opcje dla Drive Backup, Data Recovery i Data Protection. Posiada również historię poprzednich sesji skanowania.

Narzędzie Disk Drill Android jest bezpłatne do pobrania i można je znaleźć online. Dostępne są również plany premium. Po pobraniu programu potrzebny będzie działający kabel USB i kod rejestracyjny. Po rejestracji możesz rozpocząć skanowanie. Gdy program przeskanuje dysk twardy, możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików i przenieść je na swój komputer.

Wersja oprogramowania na Androida oferuje opcje szybkiego i głębokiego skanowania. Tryb głębokiego skanowania zajmuje więcej czasu, ale zapewnia lepsze wyniki. Oprogramowanie zawiera również filtry, które ułatwiają przeglądanie i wybieranie danych, które musisz odzyskać. Po pomyślnym odzyskaniu utraconych danych z urządzenia z systemem Android, możesz użyć wersji oprogramowania na Maca lub Windows. Może odzyskać dane z wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej.

Użytkownicy wersji programu dla komputerów Mac i Windows mogą odzyskać za darmo do 500 MB danych. Po tym czasie można uaktualnić do wersji Pro lub Enterprise. Oprogramowanie jest również wyposażone w dożywotnie aktualizacje i wsparcie techniczne. Użytkownicy mogą również obserwować proces odzyskiwania w czasie rzeczywistym i ręcznie wybierać potrzebne pliki.

iCare

Jeśli nie jesteś w stanie odzyskać swoich plików z urządzenia z systemem Android z powodu różnych przyczyn, oprogramowanie do odzyskiwania danych iCare Android może być doskonałym wyborem. Jest w stanie odzyskać pliki, które zostały usunięte, uszkodzone, uszkodzone lub zniekształcone. Obsługuje również odzyskiwanie danych z różnych systemów pamięci masowej. Ponadto może przywrócić nadpisane pliki. Co więcej, pozwala przenieść odzyskane pliki do nowego folderu lub usunąć je według własnego uznania.

Darmowa wersja iCare Data Recovery nie jest tak dobra jak płatna. Interfejs aplikacji nie jest tak przyjazny dla użytkownika jak niektóre inne aplikacje i brakuje w nim funkcji, które można znaleźć w nowoczesnym oprogramowaniu do odzyskiwania danych. Ponadto program ten wymaga dużej ilości interakcji użytkownika, w przeciwieństwie do innych aplikacji do odzyskiwania danych.

Proces skanowania oprogramowania do odzyskiwania danych iCare Android może trwać dość długo, zwłaszcza jeśli nośnik pamięci jest duży lub prędkość odczytu jest wolna. Jednak funkcja zapisywania sesji programu pozwala użytkownikom zapisać postęp skanowania bez konieczności rozpoczynania nowego skanowania. Ta funkcja pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas i zapobiec utracie ważnych danych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych iCare Android jest dostępne w wersjach przenośnych i niskoprofilowych. Wersja przenośna to zasadniczo plik ZIP, który można przenieść na dysk flash USB. Dzięki temu możesz uzyskać do niego dostęp w dowolnym miejscu i czasie. Oprogramowanie jest dostarczane z bezpłatną wersją próbną, która pozwala odzyskać do 1 GB danych za darmo.

Darmowa wersja oprogramowania do odzyskiwania danych iCare Android pozwala użytkownikom na podgląd plików przed ich przywróceniem. Po wybraniu plików, które chcesz przywrócić, aplikacja otworzy okno do lokalizacji odzyskiwania. Chociaż jest to darmowe, jest to dobra opcja, jeśli musisz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android.

Recoverit

Recoverit android data recovery software działa poprzez skanowanie przestrzeni dyskowej na twoim smartfonie i wyświetlanie plików, które udało się odzyskać. Możesz filtrować listę odzyskanych plików według ścieżki i typu lub po prostu wyszukać określone pliki. Po zakończeniu skanowania, można wyświetlić podgląd odzyskanych plików, wybrać je i przywrócić je do smartfona. Można również dostosować lokalizację dla odzyskanych plików. Jeśli nie chcesz przywrócić pliki, zawsze można zrobić kopię zapasową pierwszy.

Recoverit posiada dwa tryby odzyskiwania danych: bezpośrednio z telefonu oraz poprzez kartę SD. Obsługuje wszystkie rodzaje urządzeń pamięci masowej, w tym karty SD, dyski USB, pudełka TV i inne. Program może odzyskać dokumenty, pliki multimedialne, historię połączeń i wiadomości. Posiada również funkcję podglądu dla plików multimedialnych. Darmowa wersja Recoverit może odzyskać do 100 MB utraconych danych.

Recoverit działa na komputerach z systemem Windows, komputerach Mac i telefonach. Szybko skanuje, nie spowalnia systemu i pozwala odzyskać utracone pliki za pomocą kilku kliknięć. Posiada również duże podglądy plików, które są przydatne do identyfikacji plików. Jest to świetna opcja w sytuacjach awaryjnych, gdy chcesz odzyskać utracone dane.

Recoverit działa również na zewnętrznych nośnikach pamięci, takich jak karta MicroSD. Jest to powszechny zewnętrzny nośnik pamięci w telefonach z systemem Android. Na szczęście Recoverit Android Data Recovery może przywrócić usunięte pliki na kartach SD. Musisz jednak mieć pewność, że twoje urządzenie z Androidem działa przed wypróbowaniem go.

Tenorshare

Oprogramowanie Tenorshare Android Data Recovery zostało wykonane z myślą o pomocy użytkownikom w odzyskiwaniu utraconych danych na urządzeniach z systemem Android. Jego opcje odzyskiwania są oparte na różnych typach plików, więc może odzyskać utracone pliki z różnych urządzeń z systemem Android. Obsługuje również różne systemy operacyjne, w tym Windows, iOS i Mac. Możesz użyć oprogramowania Tenorshare Android Data Recovery, aby odzyskać utracone dane na wszystkich wyżej wymienionych urządzeniach.

Program posiada proces selekcji, który pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po wybraniu pliku, zostanie on podświetlony na czerwono. Możesz wybrać, aby odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej lub karty SD telefonu z systemem Android. Obsługuje wersje Androida od 1.5 do 5.0. Możesz go użyć do odzyskania utraconych obrazów, filmów i dokumentów w różnych formatach.

Oprogramowanie Tenorshare Android Data Recovery może łatwo odzyskać utracone dane ze smartfonów z systemem Android. Obsługuje różne typy plików, w tym zdjęcia, filmy, dokumenty PDF, wiadomości WhatsApp i historię połączeń. To oprogramowanie jest kompatybilne z szeroką gamą urządzeń z systemem Android i może odzyskać dane nawet po usunięciu, awarii systemu lub rootingu.

Oprogramowanie jest w 100% bezpieczne i przywróci prawie wszystkie dane w ciągu kilku minut. Niedoświadczeni użytkownicy mogą przypadkowo usunąć pliki danych. Inną częstą przyczyną jest złośliwa aplikacja, która rozprzestrzenia się poprzez interakcje online. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android od Tenorshare pomoże Ci przywrócić dane z dowolnego urządzenia z systemem Android. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że proces jest prosty.

Dr. Fone

Aplikacje do odzyskiwania danych na Androida, takie jak Dr Fone, to świetny sposób na odzyskanie usuniętych plików z urządzenia. Oprogramowanie działa poprzez skanowanie przestrzeni dyskowej urządzenia dla utraconych danych, a następnie pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Proces może być powolny, jeśli kabel USB do transmisji danych lub port na urządzeniu nie działa prawidłowo. Po zakończeniu skanowania, można wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać i przywrócić je do telefonu.

Oprogramowanie oferuje szereg funkcji, w tym omijanie ekranu blokady. Ta funkcja nie jest legalna i ma oczywiste konsekwencje dla bezpieczeństwa. Jest również ograniczona do urządzeń Samsunga. Jeśli straciłeś swoje dane z powodu ekranu blokady Androida, będziesz chciał użyć oprogramowania, które może odblokować urządzenie.

Chociaż to narzędzie jest przeznaczone głównie do odzyskiwania danych z systemu Android, ma kilka innych funkcji, które sprawiają, że jest idealny do zarządzania danymi i przywracania usuniętych plików z różnych typów urządzeń. Oferuje również funkcję naprawy, która naprawia typowe błędy systemowe bez konieczności twardego resetowania urządzenia. Możesz nawet użyć go do przywrócenia danych ze starego telefonu, jeśli przypadkowo usunąłeś je przez pomyłkę. Inne funkcje obejmują zdalne odblokowywanie i nagrywanie ekranu. Korzystając z Dr. Fone, możesz również chronić swój komputer za pomocą najnowszej wersji, zapewniając bezpieczeństwo danych podczas przywracania utraconych plików.

W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych z systemu Android, Dr. Fone oferuje trzyetapowy plan odzyskiwania, który ułatwia odzyskanie utraconych danych z urządzenia z systemem Android. Po pobraniu programu, podłącz urządzenie do komputera i przeskanuj telefon w poszukiwaniu usuniętych danych. Po zakończeniu skanowania możesz cieszyć się przywróconymi danymi w ciągu kilku minut.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]