Naprawiasz ploter? Sprawdź czy masz odpowiedni serwis ploterów z Poznania

Nieoczekiwana awaria plotera

konserwacja ploteraKażda ingerencja osoby niepożądanej w ploter najprawdopodobniej przełoży się na większy koszt serwisu. Specjalistyczny serwis ploterów po takich ingerencjach często ma niezły orzech do zgryzienia, aby rozgryźć, co tak naprawdę zepsuł „Pomysłowy Dobromir”. Ploter to dość specjalistyczne urządzenie, posiadający czułe układy elektroniczne i często nie wystarczy tutaj nawet serwis drukarek, który reklamuje się, że do tematu ploterów też może podejść. Serwis drukarek, znacznie różni się od serwisu ploterów HP zatem nie pozwólmy nikomu ze śrubokrętem podchodzić do plotera, ponieważ najprawdopodobniej w żaden sposób nie przyspieszy zlikwidowania usterki, a jedynie może wydłużyć.

Wiele biur projektowych i innych firm uzależnionych od dobrze i sprawnie działających ploterów chwali sobie stałą umowę ze specjalistycznym serwisem ploterów HP. Ograniczeni czasem reakcji, który jest zawarty w umowie przyjeżdżają szybko i natychmiast przystępują do zdiagnozowania usterki. Nie zawsze usterkę daje usunąć się od ręki i na miejscu, jednak doświadczony serwis ploterów zwykle w takiej sytuacji umie określić czas potrzebny na naprawę. Posiada odpowiednie zaplecze (standardowe paski napędowe karetki, głowice i inne podzespoły posiadają na wyposażeniu serwisu) i nawet jeśli będą musieli go zabrać do serwisu, to cała naprawa przebiegnie bardzo sprawnie. Mimo że stała umowa ryczałtowa ma to do siebie, że co miesiąc trzeba wygospodarować środki na taką współpracę, to pozwala spać spokojnie.  Można powiedzieć, że niewątpliwie na dłuższą metę rozwiązanie to się opłaci. Przede wszystkim zaoszczędzi nam stresów i niezadowolonych klientów z naszych usług.

Wśród firm na rynku oferujących swoje usługi w zakresie naprawy ploterów HP (i nie tylko) z czystym sumieniem można polecić firmę www.akte.com.pl. To firma z długoletnim stażem na rynku. Zajmują się nie tylko naprawą ploterów. Na co dzień specjaliści z tej firmy również odzyskują dane z nośników, a więc wiedzą jak ważna jest praca i jej efekty przy użyciu najróżniejszych urządzeń  IT. W ważnych dla klienta sytuacjach, aby dać się poznać z dobrej strony, firma Akte z Poznania uruchamia tryb ekspresowy, nawet jeśli klient nie ma z firmą podpisanej umowy na naprawę i konserwację ploterów. Ta firma to dobry i solidny partner na rynku poznańskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.